Menu
KURUMSAL
KURUMSAL
Pamukkale Üniversitesi Teknokent’teyiz.
Artık sıradanlaşan web, e-ticaret ve mobil uygulamalarında farklı çözümler sunmak amacıyla ortaya çıkmış technoone, sizlerden gelen talepler doğrultusunda şekillenen bir öyküye sahiptir. 
Yaptığı tüm işlerde farkı ve mükemmeli yakalamak için çaba sarf eden ve başladığı tüm projelerde aynı titizlik ve özveriyle çalışan bir ekibe sahibiz.
8 yılı aşkın süredir "web uygulamaları" sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, bölgemizin en iyi projelerine imza atmış bulunmaktadır.
 
 
Biz Kimiz ?
2008 yılında Denizli merkezli kurulan technone, uzman ekibiyle web  tasarım, e-ticaret, ticari yazılım ve mobil uygulama hizmetleri sağlayan ve bölgesinde bu alanda en deneyimli, tecrübeli firmalarındandır.
 
Uzmanlıkları: 
Symfony, Codeigniter, Php&MySQL,
jQuery&Ajax, Css, Html5, Android&Ios gibi Mobil Uygulamalar için olan yazılım dillerinde uzmanlaşan ekibimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.
 
Nasıl Çalışırız ?
Her projemiz için; kendine has değişkenlerine,  kriterlerine ve müşteri isteklerine uygun olarak bir algoritma (iş akış şeması) hazırlanır. 
Bu algoritmadan sonra, uygulamanın wireframe diye adlandırılan tasarımı ve devamında da gerekli düzenlemelerle birlikte brief ve analiz çalışmaları yapılır. 
İyileştirmeler  sonrası son halini alan uygulamamız, wireframe’ler tasarımı  son haline dönüştürülerek ön çalışma taslağı hazırlanarak  müşteriye sunulur. Müşterimizle yapılan istişareler sonrasında wireframe’ler tasarım haline dönüştürülür. 
Oluşturulan tasarımlar ( web tasarım, mobil uygulama  yada e-ticaret) profesyonel geliştirici ekibimizin ellerinde; projenin kodlanması, hataların tespiti ve düzeltmeleriyle işlemlerinden geçer ve proje test aşamasından sonra nihai hali müşteriye sunulur.

Referanslar

Tetsiad
Denib - Denizli İhracatçılar Birliği
ikikız Online E-Ticaret
Voit Dünyası
Peshtemal House
Mah-i Nev
Proyat
Özem Zeytinyağları
And Filo Kiralama
Gonca Tekstil E-Ticaret Çalışması
İnci Enerji
Milli Eğitim Bakanlığı DEBİP