Menu
Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

Günümüzde günden güne popülerliğini artıran mobil cihazlar yaşantımızın bir parçası haline gelmekte. Akıllı telefonlarla pekişen yaşantımız mobil uygulamarda yanında getirmekte. Günlük yaşantımızı kolaylaştıran mobil uygulamalar ( ios&android ) firmalarınızın mobil platformlarda daha etkili olması için fırsat kapısı olmuş durumda. Bu sayede tüm akıllı cihaz kullanıcılarına daha kolay ulaşmanızı sağlamakta. Mobil uygulamalarınız sizlerden gelen taleplere hazırlıkları yapılıp mobil arayüzlerinizin tasarımları sizlerin onayı alınarak tasarlanır. E-Ticaret platformuzuna sahip bir işletmeyseniz eğer web site alt yapısına bağlanarak mobil uygulamanızla entegreli şekilde çalışması sağlanır. E-Ticaret alt yapısı sanal post sistemine sahip bir alta yapısı kullanan bir sitem ise yine bu işlemler mobil uygulama sistemine entegre edilmektedir. Tüm bu işlemler technoone bünyesindeki uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

MOBİL ARAYÜZ

MOBİL ARAYÜZ

Sektörünüz ve sizin web sayfalarınız ön araştırmadan geçirilir uyum ve renk araştırmalarınız yapıldıktan sonra insanların uygulamanızı daha rahat ve hızlı şekilde kullanması hedeflenerek uygun bir bir arayüz tasarımı yapılır.
MOBİL UYGULAMA DETAYLARI

MOBİL UYGULAMA DETAYLARI

Geliştirilen mobil uygulamanız sizin sahanızda çalıştığınız yazılımlarınızla yada mobil platformlara entegre edilerek bağlantıları sağlanmaktadır...

technoone online ve mobil platformlarda
başarılar dileriz

Referanslar

Tetsiad
Denib - Denizli İhracatçılar Birliği
ikikız Online E-Ticaret
Voit Dünyası
Peshtemal House
Mah-i Nev
Proyat
Özem Zeytinyağları
And Filo Kiralama
Gonca Tekstil E-Ticaret Çalışması
İnci Enerji
Milli Eğitim Bakanlığı DEBİP