Menu
Webinar
Webinar
Online Eğitim platformu tamamen yerli alt yapı

Fiziksel olarak birbirinden ayrı mekânlarda, eğitmen / sunucunun ve öğrenci / katılımcıların, teknolojik araçlar vasıtasıyla, önceden planlanmış bir zaman diliminde ONLINE ( eş zamanlı ) veya OFFLINE ( farklı zamanlarda ), gerçekleştirilen öğretme ve öğrenme sistemidir.

Web ve mobil platformda özel hazırlanmış senkron uygulamalarla Webinar'ın herhangi bir noktasında rol olan bir kullanıcı platforma erişmek için yalnızca internete bağlı bir cihaza ihtiyaç duyar. Zaman ve mekân bağımsız olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerini gerçekleştirir.
 
Son zamanlarda zamanın değerliliği ve hayatın daha zor planlandığı zamanın yetersizliğinden şikayetçi olduğumuz dönemlerdeyiz. Bir kişinin veya onlarca insanın bir araya gelmesinde webinar sistemlerin hayata katkısı azınmayacak kadar çoktur. Eğitim, tanıtım, seminer, sunum gibi birçok amaçı bir arada online olarak sağlayan teknolojik alt yapısıyla çok daha ekonomik bütçelerle sağlayan sistemlerdir
 
 
Webinar, sistemlerin hızlı alt yapı ve bulut teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla hayatımızı kolaylaştırmakta. Zaman ayıramam veya bütçe sıkıntılarından dolayı yapılamamakta olan bir çok eğitim, organizasyon ve seminerler webinar sistemleriyle kolayca yapılabilmektedir.
 
technoone bünyesinde  geliştirdiğimiz webinar yazılımımız Pamukkale Üniversitesi Teknokent bünyesinde geliştirilmektedir 
webinar sistemimizde: 
 
Online Sınıflar
Canlı Yayın Eğitimleri
Online Sınav Platformları
Birden Fazla Canlı Eğitimler

Referanslar

Tetsiad
Denib - Denizli İhracatçılar Birliği
ikikız Online E-Ticaret
Voit Dünyası
Peshtemal House
Mah-i Nev
Proyat
Özem Zeytinyağları
And Filo Kiralama
Gonca Tekstil E-Ticaret Çalışması
İnci Enerji
Milli Eğitim Bakanlığı DEBİP