Pamukkale / DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi, Teknoloji Geliştirme Bölg. Çamlaraltı Mah. Hüseyin Yılmaz Cad. No:67 D Blok Z17
Bilgi ve Birikimimizi PAYLAŞIYORUZ

Uzun yıllardır bir arada ekip olmayı başarmış olmamız,
iş ahlakımızla, müşterilerimizin her ihtiyacını karşılamak için çözüm odaklıyız...

Technoone

Hakkında

Technoone ARGE ekibiyle birlikte Pamukkale Üniversitesi Teknokent’te yer alan bir yazılım şirketidir. 2009 yılından bu yana Türkiye ve Avrupa’da pek çok başarılı çalışmalara imza atmış inovatif projeler üreten dinamik bir ekipten oluşmaktadır.

Farklı sektörlerden müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini özenle karşılayan Technoone, CRM yazılımları, Online Takip Yazılımları, E-Ticaret sistemleri, Mobil Uygulama geliştirmeleri, Depo ve Üretim Yazılımları, inovatif website çözümler sunmaktadır.

Tüm sektörlerdeki gelişmeleri dikkatle izleyen ekibimiz, sürekli gelişen ve güncellenen teknolojilerle uyumlu bir şekilde ürettiği çözümlerle bu gelişmelere ayak uydurabilmenize ve sektörünüzde öne çıkmanıza yardımcı olmaktadır.

2015 yılından itibaren ARGE çalışmalarıyla yazılımlar geliştirmeye ağırlık veren Technoone, İsviçre ve İngiltere gibi Avrupa ülkelerinden her biri kendi sektörlerinde öncü olan şirketleri referanslarına eklemeyi başarmıştır. Kurduğu stratejik ortaklıklarla Technoone, bugün birçok firma ile birlikte yeni yazılımlar geliştirmeye ve başarılarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Pamukkale Üniversitesi Teknokent ARGE merkezinde projelerimiz ;

- Webinar ( İnternet ortamında uzaktan sesli ve görüntülü eğitim sistemi )

- Velibis ( Mobil veli bilgilendirme sistemi )

- Entegre CRM & ERP ( Üretim ve depolama yönetim sistemi )

slide_button_prev
slide_button_next
15

Yıllık Deneyim

19

Mobil Uygulama

13

E-Ticaret Projesi

243

Mutlu Müşteri

Yazılım ve mobil uygulama geliştirme atölyesi

Technoone, sektörel ihtiyaclarınızda kaliteli iş anlaşı göz önünde bulundururak , yazılım, web ve mobil uygulamalarda inovatif ve özgünlüğü yansıtmak için kurulmuştur.

Bize Katıl!

TECHNOONE ailesine katılacak yeni takım arkadaşları arıyoruz. Açık pozisyonlar aşağıda CV'nizi yollamayı unutmayın!

Front End Developer

form_up_down_arrow