HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN YAZILIMLAR

İhtiyaç duyduğunuz gereksinimler için her türlü
yazılımı hayata geçiriyor ve bulut teknolojisiyle güvenle depoluyoruz.

Technoone

Yazılım Geliştirme

Yazılım Çözümleri

Küçük veya büyük ölçekli olup olmadığı fark etmeksizin yerine göre start-up projesi yürüten işletmelerin veya kurumların faaliyetlerinde ayrı bir öneme sahip olan web uygulama yazılımı ( iş ve süreç yönetim yazılımı, özel isteğe bağlı web projeleri, SaaS projeleri gibi hizmete dayalı web yazılımlar, üretim ve satışa dayalı yazılımlar gibi.) konusunda iş süreçlerini ve projesini sistemli bir yapıya oturtmak için uzman ekibimizden onlarca yurtiçi ve yurt dışı firmalarımız bu alanda bizlerden destek almaktalar.

Kurumsal bir yapı çerçevesinde web tabanlı bir yazılım projesi ortaya çıkarmak için tasarımcıdan yazılımcısına, proje koordinatöründen yazılım test uzmanına kadar bünyemizdeki uzmanlarımız ihtiyaca kolaylıkla cevap verebilmekler.

Projelerinizin yazılım çözümlerinde kullanışlı ve kalite standartlarına uygun bir kod kalitesine sahip yazılım elde edilebilmesi için uzman ekibimiz size en ideal web yazılım hizmetleri sağlar.

Projenizi hayata geçirmek ve hedefinize ulaşmanız için yol haritasını hayata geçirmek bize kalıyor.

Neler Sunuyoruz?

17+ Yazılım Başarıyla Tamamlandı
Özelleştirilmiş Yazılım Projeleri :
 • Projenin iş süreçleri ve sistem detayları en iyi şekilde desteklemek için “proje koordinatörü” tarafından kullanılacak her rol senaryoları (use case) dökümante edilerek ihtiyaçlarınızın genel mimari yapısı ortaya çıkarılır.
 • User Acceptance Testing (UAT) kullanıcı kabul testi uçtan uca iş akışını doğrulayarak, üretim ortamına taşımadan önce test işlemleri (check list) kontrolleri gerçekleştirilir.
 • İhtiyaç duyulacak detay içerikleri ve yapılar için kontrol listesi oluşturularak onayı alınır.
 • Web ve Mobil Uygulama Geliştirme:
 • Projenin web ve mobil tasarım arayüzleri ve iç sayfaların tasarımları planlanan mimari yapıya göre inşaa edilir.
 • UI (arayüz tasarımı), UX (deneyim tasarımı) süreçleri özgün olarak tasarlanarak yetkili onayı alınarak hazırlanır.
 • Tasarım onayı alınan sitenin üretim aşaması front end (kullanıcı tarafından görüntülenen görsel yüz kısmı) yapısı hazırlanır.
 • Front end aşaması ilerledikçe projenin perde arkasında kalan alan, işin server kısmı ve taban yazılımında oluşturulan sistem (backend) yazılım birimine teslim edilerek yazılım sürecine geçilir.
 • Sistem içerik yönetim paneli, raporlama ekranları ve kullanıcı yönetimleri entegre edilerek görüntülenmesi sağlanır.
 • Yazılım altyapısı da hedeflenen kalite ve standartlarda uygunluğu test ve validasyon kontrol listesi oluşturularak demonun çalışması sağlanır.
 • Tüm sistem (yazılım alt yapısı) kaynak kodları eksiksiz çalışır durumda istenilen sunucu üzerinde kurularak aktif edilir.
 • Web ve mobil uygulama geliştirme atölyesi

  Technoone, Türkiye'de en iyi web ve mobil uygulama geliştirme şirketlerinden biri olma çabasında olan bir firmadır. Birincil hedefimiz, ihtiyaçlarını ve özelliklerini karşılayarak müşterilerimizi memnun etmektir. Bu nedenle, işletmelerin çoğunun projelerini tamamlamamız bizim için önceliktir.

  Hizmet Verdiğimiz Sektörler

  Uzun yıllardır birçok farklı sektöre yazılımlar geliştirerek yardımcı olduk. Mermer Üretim Yönetimi, Veli Bilgilendirme Sistemi, Filo Araç Kiralama Yönetimi, Ürün Depolama Yönetimi, Müvekkil Yönetimi ve daha birçok sektöre hizmet verdik.
  mermer_icon
  Mermer Üretim Yönetim Yazılımı
  Mermer işletmelerinin üretimden depolamaya kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımımız teknokent bünyesinde ar-ge projesidir.
  velibil_icon
  Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi
  Okul ve velileri daha etkileşimli hale getirmek için kurgulanan mobil uygulama yazımıdır.
  filo_icon
  Filo Araç Kiralama Yönetimi
  Araç kiralama işlemlerini operasyonel olarak hareketlerini sistematik olarak takip edebilieceğiniz bir yönetimsel yazılım projesidir.
  depo_icon
  Ürün Depolama Yönetimi
  Lojistik alt yapılı stoklu deoların siparişleri ve ödemelerinikontrol edebilecekleri yazılım sistemidir.
  hukuk_icon
  Müvekkil Takip Yönetimi
  Hukuk bürolarının müvekkil ve dava süreçlerini takip edebilecekleri bir yönetim takip yazılımıdır.
  basket_icon
  Entegre E-Ticaret Sistemleri
  Özgün olarak tasarlanan e-ticaret sistemleri, işletmelerin gereksinimlerine yanıt verecek aly yapıya sahip olarak geliştirilmektedir.

  Yazılımlarda Kullanılan Araçlar

  Aşağıdaki araçlar web tasarım, e-ticaret ve mobil uygulama platformlarında ekibimiz tarafından kullanılmaktadır.
  codeigniter_logo php_logo mysql_logo
  symfony_logo ajax_logo jquery_logo