MOBİL PLATFORMLARDA İNOVATİF FİKİRLER

Ios ve Android platformlardaki ihtiyacınız olan uygulamaları
hayata geçiriyor, tüm süreçlerini takip ediyoruz...

Technoone

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Geliştirmeleri

Günümüzde artık hemen hemen herkes ulaşılabilir hızlı ve kolay erişim sağlayabileceği, günlük işlerini daha hızlı yönetebileceği akıllı telefon (ois & android) ve tabletleri tercih etmekte. Bunun karşılığında her türlü proje web yazılımın yanında kullancıları veya takipçileri söz konusu projenin sunduğu hizmetle ilgili bilgi/içeriklere daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmak istemekte. Projenin kullanıcı/müşteri arasındaki bağı güçlendiren mobil uygulama projeleriniz tasarımdan ve uygulamaya kadar olan geliştirme süreçlerinde uzman ekibimiz güncel yazılım teknolojilerini kullanarak, bugüne kadar pek çok mobil uygulama (ios&android) projesini hayata geçirmiştir.

Mobil uygulama projelerinin görsel tasarımdan proje planlamasına, çalışma hızından içeriğine, uygulamanın işlevselliğinden kolaylığına tüm testleri ayrı ayrı gerçekleştirilmektedir. 

19+ Mobil Uygulama Projesi Tamamlandı
Mobil Uygulama Geliştirme Planlaması:
 • Projenin mobil tasarım arayüzleri ve iç sayfaların tasarımları planlanan mimari yapıya göre inşaa edilir.
 • UI (arayüz tasarımı), UX (deneyim tasarımı) süreçleri özgün olarak tasarlanarak yetkili onayı alınarak hazırlanır.
 • Tasarım onayı alınan sitenin üretim aşaması front end (kullanıcı tarafından görüntülenen görsel yüz kısmı) yapısı hazırlanır.
 • Front end aşaması ilerledikçe projenin perde arkasında kalan alan, işin server kısmı ve taban yazılımında oluşturulan sistem (backend) yazılım birimine teslim edilerek yazılım sürecine geçilir.
 • Sistem içerik yönetim paneli, raporlama ekranları ve kullanıcı yönetimleri entegre edilerek görüntülenmesi sağlanır.
 • Yazılım altyapısı da hedeflenen kalite ve standartlarda uygunluğu test ve validasyon kontrol listesi oluşturularak demonun çalışması sağlanır.
 • Tüm sistem (yazılım alt yapısı) kaynak kodları eksiksiz çalışır durumda istenilen sunucu üzerinde kurularak aktif edilir.
 • Web ve mobil uygulama geliştirme atölyesi

  Technoone, Türkiye'de en iyi web ve mobil uygulama geliştirme şirketlerinden biri olma çabasında olan bir firmadır. Birincil hedefimiz, ihtiyaçlarını ve özelliklerini karşılayarak müşterilerimizi memnun etmektir. Bu nedenle, işletmelerin çoğunun projelerini tamamlamamız bizim için önceliktir.

  Hizmet Verdiğimiz Sektörler

  Uzun yıllardır birçok farklı sektöre yazılımlar geliştirerek yardımcı olduk. Mermer Üretim Yönetimi, Veli Bilgilendirme Sistemi, Filo Araç Kiralama Yönetimi, Ürün Depolama Yönetimi, Müvekkil Yönetimi ve daha birçok sektöre hizmet verdik.
  mermer_icon
  Mermer Üretim Yönetim Yazılımı
  Mermer işletmelerinin üretimden depolamaya kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımımız teknokent bünyesinde ar-ge projesidir.
  velibil_icon
  Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi
  Okul ve velileri daha etkileşimli hale getirmek için kurgulanan mobil uygulama yazımıdır.
  filo_icon
  Filo Araç Kiralama Yönetimi
  Araç kiralama işlemlerini operasyonel olarak hareketlerini sistematik olarak takip edebilieceğiniz bir yönetimsel yazılım projesidir.
  depo_icon
  Ürün Depolama Yönetimi
  Lojistik alt yapılı stoklu deoların siparişleri ve ödemelerinikontrol edebilecekleri yazılım sistemidir.
  hukuk_icon
  Müvekkil Takip Yönetimi
  Hukuk bürolarının müvekkil ve dava süreçlerini takip edebilecekleri bir yönetim takip yazılımıdır.
  basket_icon
  Entegre E-Ticaret Sistemleri
  Özgün olarak tasarlanan e-ticaret sistemleri, işletmelerin gereksinimlerine yanıt verecek aly yapıya sahip olarak geliştirilmektedir.

  Yazılımlarda Kullanılan Araçlar

  Aşağıdaki araçlar web tasarım, e-ticaret ve mobil uygulama platformlarında ekibimiz tarafından kullanılmaktadır.
  codeigniter_logo php_logo mysql_logo
  symfony_logo ajax_logo jquery_logo