Pamukkale / DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi, Teknoloji Geliştirme Bölg. Çamlaraltı Mah. Hüseyin Yılmaz Cad. No:67 D Blok Z17
MERMER ÜRETİM YAZILIMI

Doğal olarak bizlere sunulan taşların işlenmesi ve şekillenmesinde önemli ve zorlu bir süreç bulunmaktadır.
Bu süreçlerin takibi ve yönetilmesi için “Mermer Üretim ve Ürün Takip Yazılımı”nı sunuyoruz.

Technoone

MERMER ÜRETİM YAZILIMI

En Doğalından Mermer Üretim ve Ürün Takip Yazılımı

Mermer sektörü, doğada bulunan doğal taşları işleyerek bizlerin çeşitli alanlarda kullanımına sunmaktadır. Her biri özellikleri, yapısı, görünümü farklı olan bu ürünler bizlerin karşısına farklı ebatlarda ve farklı şekillerde sunulmaktadır. Bu anlamda mermer sektöründe faaliyette bulunan işletmeler için geliştirdiğimiz yazılımda işletme içindeki aşamaları yönetebilecek, ürünlerini takip edebilecek ve müşterilerin siparişlerini takip edebilecek bir yazılım geliştirdik. İşletmenize ait farklı lokasyonlarda bulunan ocak ayrı ayrı takip edebilir, bu ocaklardan çıkan blokları ebatları, tonajları ve resimleri ile sisteme kayıt edebilirsiniz. Bu sayede hangi ocakta ne kadar blok olduğunu kontrol görebilir ve kontrol altında tutabilirsiniz. Üretim aşamasında ister kendi bünyenizde ister fason imalat ile talimat vererek plaka haline dönüştürülen ürünleri yine resimlendirerek ve barkod alt yapısı ile online olarak takip edebilirsiniz.

Sistemde ayrı ayrı barkodlama ile isterseniz bu ürünlerinizi müşterilerinize link paylaşımı ile ürün özellikleri ve görselleriyle sunmuş olursunuz. Ayrıca sizlerin ister iş yerinizde ister çeşitli fuar ve tanıtımlarda görüştüğünüz müşterilerin bilgilerini kayıt altında tutabilir ve sonrasında iletişime geçebilirsiniz. Potansiyel olarak kayıt altında müşterilerinize ait yaptığınız tüm görüşme notlarını sitem üzerine anlık olarak kayıt altına alabilirsiniz. Sipariş yönetimi ile müşterilerinize özel farklı ebatlarda üretim yapabilir ve üretim aşamalarını anlık olarak takip edebilirsiniz. İşletme yönetimi için en önemli unsurlardan biri olan mevcuttaki araç ve gereçlerinize ait tüm bakım ve sigorta işlemlerini sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Zamanı gelen sigorta ve bakım işlemleri sistem üzerinden sizlere hatırlatma yaparak imalatta kullandığınız tüm araç ve gereçlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Sistem alt yapısı bulut sistem olduğu için internet bağlantısı olan her cihazdan yönetebilirsiniz. İşletmenizi daha aktif ve verimli yönetebilmek adına geliştirdiğimiz yazılım güçlü yazılım ekibi ile sürekli geliştirilmekte ve anlık olarak destek vermektedir.

  • Ocak Yönetim
  • Blok, Plaka Alış Yönetimi
  • Ürün - Stok Takip ve Yönetimi
  • Üretim Takip
  • Demirbaş Takip ve Yönetimi
  • Personel Takip
  • Satın Alma
  • Sipariş Takip

Doğal güzelliklerin işlenerek bizlere sunulması kadar önemli olan “Mermer Üretim ve Ürün Takip Yazılımı” sektördeki firmalarımıza aynı özenle güçlü ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Uzun yıllardır birçok farklı sektöre yazılımlar geliştirerek yardımcı olduk. Mermer Üretim Yönetimi, Veli Bilgilendirme Sistemi, Filo Araç Kiralama Yönetimi, Ürün Depolama Yönetimi, Müvekkil Yönetimi ve daha birçok sektöre hizmet verdik.
mermer_icon
Mermer Üretim Yönetim Yazılımı
Mermer işletmelerinin üretimden depolamaya kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımımız teknokent bünyesinde ar-ge projesidir.
velibil_icon
Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi
Okul ve velileri daha etkileşimli hale getirmek için kurgulanan mobil uygulama yazımıdır.
filo_icon
Filo Araç Kiralama Yönetimi
Araç kiralama işlemlerini operasyonel olarak hareketlerini sistematik olarak takip edebilieceğiniz bir yönetimsel yazılım projesidir.
depo_icon
Ürün Depolama Yönetimi
Lojistik alt yapılı stoklu deoların siparişleri ve ödemelerinikontrol edebilecekleri yazılım sistemidir.
hukuk_icon
Müvekkil Takip Yönetimi
Hukuk bürolarının müvekkil ve dava süreçlerini takip edebilecekleri bir yönetim takip yazılımıdır.
basket_icon
Entegre E-Ticaret Sistemleri
Özgün olarak tasarlanan e-ticaret sistemleri, işletmelerin gereksinimlerine yanıt verecek aly yapıya sahip olarak geliştirilmektedir.

Yazılımlarda Kullanılan Araçlar

Aşağıdaki araçlar web tasarım, e-ticaret ve mobil uygulama platformlarında ekibimiz tarafından kullanılmaktadır.
codeigniter_logo php_logo mysql_logo
symfony_logo ajax_logo jquery_logo