Pamukkale / DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi, Teknoloji Geliştirme Bölg. Çamlaraltı Mah. Hüseyin Yılmaz Cad. No:67 D Blok Z17
ŞİRKET İÇİ YÖNETİM YAZILIMI

İşletmenizin ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz ederek, şirket içinde koordinasyonu ve verimliliği artıracak,
farklı birimler arasında entegrasyonu sağlayacak, çeşitli raporlama ekranları sayesinde anlık kararlar alabileceğiniz sizlere özel çözümler üretiyoruz.

Technoone

ŞİRKET İÇİ YÖNETİM YAZILIMI

İşletmenizin İhtiyaçlarına Göre Özel Çözümler Üretiyoruz

İşletmenizin ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz ederek, şirket içinde koordinasyonu ve verimliliği artıracak, farklı birimler arasında entegrasyonu sağlayacak, çeşitli raporlama ekranları sayesinde anlık kararlar alabileceğiniz sizlere özel çözümler üretiyoruz. Bulut sistem olarak sunulan şirket içi yönetim yazılımı sayesinde veri güvenliği sağlanmış, sağlanan bu veri güvenliği her daim yedeklenerek daha güvenli hale getiriyoruz. Web tabanlı olması ayrıcalığı ile sistemin stabil çalışması, bilgisayarınıza yük olmaktan kurtaran ve veri güvenliği ile gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir yapı kurmaktayız. Verilerinizi sınır tanımaksızın depolamaya elverişli hale getirerek istenilen her ortamda (internet bağlantısı ile) ulaşabilirsiniz. Bu verilerinizi istediğiniz ortama indirme ve ayrıca anlık olarak paylaşmanızı olanak sağlayarak iş hayatında hızlı olmanızı sağlıyoruz.

İş planlamanızı sistem üzerinden takibi ile hata ve unutmaların önüne geçebilirsiniz. Zamanı verimli olarak kullanmanızı olanak sağlamaktadır. Ekip arkadaşlarınıza kullanıcı hesapları açarak ve sistem üzerinde yetkilendirmelerini yaparak sadece iş odaklı olarak şirket içi yönetim yazılımını kullandırabilirsiniz. Yetkisiz kişilerin yetki haricindeki alanları müdahale durumunu da ortadan kaldırmış olursunuz. Kolay, anlaşılır ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde online olarak bağlandığınız sisteme, sizlere özel çeşitli raporlama ekranları mevcuttur. Anlık görebileceğiniz bu raporlar sayesinde işletmenizi daha hızlı ve kararlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

  • Bulut Sistem Yazılım Sayesinde Güvenliğinizi Sağlıyoruz
  • Veri Depolamak ve Verilerin Ulaşılabilir Olması
  • İş Planlaması ve Yoğunluğunuzu Verimli Şekilde Azaltmak Hedefindeyiz
  • Kolay ve Anlaşılır Ara Yüz İle Kullanıcı Dostu
  • Online Kullanım Rahatlığı
  • İşletmenize Özel Raporlama Ekranları
  • Yetki Sınırlandırmaları ile Çalışmalarınızı Güvenli Hale Getiriyoruz

İhtiyaçların karşılıklı olarak iyi analizi yapılarak, iş takibi, süreçlerin kolay yönetilebilir olması ve sonuç odaklı bir yazılım geliştirmek hedefi ile deneyimli yazılım ekibimiz ile geliştirmemiz devam etmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Uzun yıllardır birçok farklı sektöre yazılımlar geliştirerek yardımcı olduk. Mermer Üretim Yönetimi, Veli Bilgilendirme Sistemi, Filo Araç Kiralama Yönetimi, Ürün Depolama Yönetimi, Müvekkil Yönetimi ve daha birçok sektöre hizmet verdik.
mermer_icon
Mermer Üretim Yönetim Yazılımı
Mermer işletmelerinin üretimden depolamaya kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımımız teknokent bünyesinde ar-ge projesidir.
velibil_icon
Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi
Okul ve velileri daha etkileşimli hale getirmek için kurgulanan mobil uygulama yazımıdır.
filo_icon
Filo Araç Kiralama Yönetimi
Araç kiralama işlemlerini operasyonel olarak hareketlerini sistematik olarak takip edebilieceğiniz bir yönetimsel yazılım projesidir.
depo_icon
Ürün Depolama Yönetimi
Lojistik alt yapılı stoklu deoların siparişleri ve ödemelerinikontrol edebilecekleri yazılım sistemidir.
hukuk_icon
Müvekkil Takip Yönetimi
Hukuk bürolarının müvekkil ve dava süreçlerini takip edebilecekleri bir yönetim takip yazılımıdır.
basket_icon
Entegre E-Ticaret Sistemleri
Özgün olarak tasarlanan e-ticaret sistemleri, işletmelerin gereksinimlerine yanıt verecek aly yapıya sahip olarak geliştirilmektedir.

Yazılımlarda Kullanılan Araçlar

Aşağıdaki araçlar web tasarım, e-ticaret ve mobil uygulama platformlarında ekibimiz tarafından kullanılmaktadır.
codeigniter_logo php_logo mysql_logo
symfony_logo ajax_logo jquery_logo