Pamukkale / DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi, Teknoloji Geliştirme Bölg. Çamlaraltı Mah. Hüseyin Yılmaz Cad. No:67 D Blok Z17
TEKSTİL ÜRETİM PLANLAMA YAZILIMI

Müşteri odaklı ve sipariş üzerine çalışan bir yapıya sahip olan tekstil sektöründeki firmalarımıza tüm bu süreçleri yönetebilecekleri bir yazılım hedefi ile yola başladık.

Technoone

TEKSTİL ÜRETİM PLANLAMA YAZILIMI

Özenli Dokunuşları Tekstil Yazılımlarına İşliyoruz

Ülkemizde çeşitli illerimizde tekstil sektöründe üretim yapan çok sayıda firmalarımız bulunmaktadır. Sektör olarak iç ve dış piyasada sürekli gelişmektedir. Tekstil firmalarımız müşteri odaklı çalışmakta ve üretim yapmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını iyi analiz yaparak, üretilen ürünlerin istenilen kalitede üretilmesini sağlamaktadırlar. Bu süreçte firmalar verimli ve karlı çalışmak arzusundadır. Bunu sağlayabilmek için de ihtiyaç olan bu üretim süreçlerin iyi yönetilmesini sağlayan bir yazılımın olması gerekmektedir. Bunu sağlayabilmek adına tekstil firmalarımıza özel üretim planlama yazılımını sizlere sunmaktayız ve geliştirmekteyiz. İşletmeniz için asıl olan depolama maliyetinin en düşük seviyeye çekilebilmesi, hammadde ve yarı mamul tedarik sürecinin yönetilmesi, üretim aşamalarının takibi ve iş süreçlerini iyi yönetilebilmesi gerekmektedir. Bulut sistem çalışan yazılımımız sayesinde fabrika içerisinde veya dışında her an sisteme ulaşılabilir, siparişleri takip edebilir, stoklarınızı anlık kontrol edip yönetebilir ve şirketinizi online olarak takip edebilirsiniz. Hammadde girişinden depo-stok kontrollerine, sevkiyattan talimatlara, üretim aşamalarından ürünün sevkiyatına kadar bir çok modüller ile bu süreci rahat bir şekilde anlık olarak takip edebilirisiniz.

Online sistem (bulut tabanlı) olmasında dolayı sisteme kayıtlı verileriniz sistem çökmelerine, virüs gibi zararlı yazılımların sıkıntılarına son vermektedir. Ayrıca sisteme giren ve işlemleri yapan tüm kullanıcılar log kaydı ile kayıt altına alınmaktadır. Yazılımı kullanacak ekip arkadaşlarınıza kullanıcı hesapları açabilir, yetkilendirebilir, kasıtlı veya kasıtsız tüm hataların önüne geçmiş olursunuz. Tekstil üretim planlama yazılımı kolay ve anlaşılır arayüzü ile sizlere kullanımda kolaylık sağlar. Çeşitli raporlama ekranları ile işletmenizi daha doğru bir şekilde yönetmenizi, hızlı ve kararlı çalışmanızı sağlar. Sürekli gelişime açık yenilikçi bir yapıya sahip “Tekstil üretim planlama yazılımı” sağlam bir yazılım ekibi ile çalışmalarımız ve desteklerimiz devam etmektedir.

 • Sipariş Yönetimi
 • Üretim Planlama
 • Stok Yönetimi
 • Hammadde ve Yarı Mamül Sevkiyat Takibi
 • Boyama, Büküm, HaşılÇözgü Talimatları (Fire ve Termin Takibi)
 • Dokuma – Konfeksiyon Takibi
 • Kalite Kontrol
 • Ürün Sevkiyat
 • Personel Takibi
 • Tekstil Üretim Planlama Yazılımı Yetkilendirmesi
 • Raporlama Ekranları
 • Satın Alma
 • Demirbaş

Sürekli gelişime açık yenilikçi bir yapıya sahip “Tekstil üretim planlama yazılımı” sağlam bir yazılım ekibi ile çalışmalarımız ve desteklerimiz devam etmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Uzun yıllardır birçok farklı sektöre yazılımlar geliştirerek yardımcı olduk. Mermer Üretim Yönetimi, Veli Bilgilendirme Sistemi, Filo Araç Kiralama Yönetimi, Ürün Depolama Yönetimi, Müvekkil Yönetimi ve daha birçok sektöre hizmet verdik.
mermer_icon
Mermer Üretim Yönetim Yazılımı
Mermer işletmelerinin üretimden depolamaya kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımımız teknokent bünyesinde ar-ge projesidir.
velibil_icon
Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi
Okul ve velileri daha etkileşimli hale getirmek için kurgulanan mobil uygulama yazımıdır.
filo_icon
Filo Araç Kiralama Yönetimi
Araç kiralama işlemlerini operasyonel olarak hareketlerini sistematik olarak takip edebilieceğiniz bir yönetimsel yazılım projesidir.
depo_icon
Ürün Depolama Yönetimi
Lojistik alt yapılı stoklu deoların siparişleri ve ödemelerinikontrol edebilecekleri yazılım sistemidir.
hukuk_icon
Müvekkil Takip Yönetimi
Hukuk bürolarının müvekkil ve dava süreçlerini takip edebilecekleri bir yönetim takip yazılımıdır.
basket_icon
Entegre E-Ticaret Sistemleri
Özgün olarak tasarlanan e-ticaret sistemleri, işletmelerin gereksinimlerine yanıt verecek aly yapıya sahip olarak geliştirilmektedir.

Yazılımlarda Kullanılan Araçlar

Aşağıdaki araçlar web tasarım, e-ticaret ve mobil uygulama platformlarında ekibimiz tarafından kullanılmaktadır.
codeigniter_logo php_logo mysql_logo
symfony_logo ajax_logo jquery_logo