Pamukkale / DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi, Teknoloji Geliştirme Bölg. Çamlaraltı Mah. Hüseyin Yılmaz Cad. No:67 D Blok Z17
ARAÇ FİLO YÖNETİM YAZILIMI

Sektör olarak sürekli büyüyen araç kiralama şirketleri için “Araç Filo Yönetim Yazılımı” geliştirdik.
Anlık olarak araç takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Technoone

ARAÇ FİLO YÖNETİM YAZILIMI

Araçlarınızı Takipsiz Birakmayın

Ülkemizde bir çok işletmeler veya kişiler artık araç kiralama şirketlerini tercih ederek yüksek araç maliyetlerinden kurtulmak, bakım onarım maliyetlerinden kaçınmak için tercih eder konuma gelmiştir. Sektör olarak sürekli büyüyen araç kiralama şirketleri için “Araç Filo Yönetim Yazılımı” geliştirdik. Online olarak bulut tabanlı olan yazılım sayesinde araç kiralama şirketleri artık tüm araçlarını rahat bir şekilde, kullanıcı dostu ara yüz ile takip etmektedirler. Araçlarına ait tüm detaylı bilgilerini girebileceğiniz bir yapıya sahip olup, bu araçlarınıza ait bakım onarım takibini, trafik sigorta ve kaskosunun takibini online sistem üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz. Sizlere zamanı geldiğinde hatırlatarak işletmenizin araçları daha verimli kullanımını olanak sağlar. Araç kilometre takibini, araçlarınıza ait hasar durumlarını kayıt altında tutabilirsiniz.

Araçlara ait kullanım, kiraya verme sürelerini, boş ve doluluk takibini, işletmenize getirisini raporlamalar sayesinde görebilirsiniz. Kiralama süresi içinde kullandırdığınız müşteri bilgilerini kayıt altında tutarak sonrasında gelebilecek cezaları hangi müşteriye ait olduğunu görebilirsiniz. İşletmenizin anlık olarak gelirlerini takip ederek giderlerinizi yönetebilir ve kayıt altında tutabilirsiniz.

  • Araç Kartı
  • Müşteri Takibi
  • Kiralama Takip
  • Bakım-Onarım Takip
  • Gelir – Gider Takip

“Araç Takip Yazılımı” kullanarak gelir-gider dengenizi oluşturmanızı ve araçlarınızı kolay bir yapı ile takip etmenizi sağlamayı hedefledik.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Uzun yıllardır birçok farklı sektöre yazılımlar geliştirerek yardımcı olduk. Mermer Üretim Yönetimi, Veli Bilgilendirme Sistemi, Filo Araç Kiralama Yönetimi, Ürün Depolama Yönetimi, Müvekkil Yönetimi ve daha birçok sektöre hizmet verdik.
mermer_icon
Mermer Üretim Yönetim Yazılımı
Mermer işletmelerinin üretimden depolamaya kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayan yazılımımız teknokent bünyesinde ar-ge projesidir.
velibil_icon
Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi
Okul ve velileri daha etkileşimli hale getirmek için kurgulanan mobil uygulama yazımıdır.
filo_icon
Filo Araç Kiralama Yönetimi
Araç kiralama işlemlerini operasyonel olarak hareketlerini sistematik olarak takip edebilieceğiniz bir yönetimsel yazılım projesidir.
depo_icon
Ürün Depolama Yönetimi
Lojistik alt yapılı stoklu deoların siparişleri ve ödemelerinikontrol edebilecekleri yazılım sistemidir.
hukuk_icon
Müvekkil Takip Yönetimi
Hukuk bürolarının müvekkil ve dava süreçlerini takip edebilecekleri bir yönetim takip yazılımıdır.
basket_icon
Entegre E-Ticaret Sistemleri
Özgün olarak tasarlanan e-ticaret sistemleri, işletmelerin gereksinimlerine yanıt verecek aly yapıya sahip olarak geliştirilmektedir.

Yazılımlarda Kullanılan Araçlar

Aşağıdaki araçlar web tasarım, e-ticaret ve mobil uygulama platformlarında ekibimiz tarafından kullanılmaktadır.
codeigniter_logo php_logo mysql_logo
symfony_logo ajax_logo jquery_logo